eRmail

Otravují Vás reklamy, které jsou VŠUDE?

V dnešní době nás obklopují reklamy v podstatě všude. V Televizi, Rádiu, Internetu, MHD, na bilboardech, v novinách atd. Také vidíte raklamy skoro v každé restauraci a v každém obchodě.

Dnešní trh je tak přesycen, že denně zpozorujeme stovky ne-li tisíce reklam aniž bychom to už vnímali.

A teď si představte, že z každé reklamy, se kterou se setkáte, dostanete nepatrně zaplaceno od reklamní agentury, která reklamu zprostředkovala... za krátký čas byste byli o dost bohatší.

My Vám za všechny naše reklamy zaplatíme.

Nebudeme Vás zahlcovat zbytečnými informacemi o něčem, co Vás ani nezajímá. Služba eRmail.cz je most, který spojuje Zajímavé nabídky a informace mezi Firmou a Spotřebitelem formou emailové reklamy. Za každou reklamu, kterou nám Firma nebo společnost zaplatí, my zaplatíme Vám (našim Registrovaným uživatelům).

Nikdo se s Vámi o peníze z Reklamy nepodělí, My ANO!!!

Co je to eRmail?

eRmail = Vyžádaný Reklamní e-mail

ERmail je revoluční bezplatná služba, která Vám umožní vydělávat tisíce tím, co jste až dodnes dělali zadarmo - čtením reklamy

Díky eRmailu již firmy nemusí platit obrovské sumy za reklamu reklamním agenturám, ale platí přímo vám, registrovaným uživatelům za to, že jste jim dovolili na email poslat infomaci (eRmail) který vás upozorní na Novinky, Slevy, Produkty nebo zajímavé služby na českém trhu, které vás mohou kdykoli zaujmou!!!

  • Žádné vklady pouze výdělky
  • 100,- Kč obdržíte hned za registraci
  • získáte až 5Kč za každý eRmail

                                           MŮŽEŽ se registrovat HNED přes tento odkaz:

                             https://www.ermail.cz/link/VT2CJCemYN27jYVJNmJ2NaJYCl7YYTe2