PRÁCE z domova 

            Je pro mě důležité, aby to co dělám, pomohlo alespoň jednomu člověku.

               Každý neúspěch je jako dlažební kámen v cestě k úspěchu

         "Ten kdo se vzdává - nikdy nevítězí.. a TEN KDO VÍTĚZÍ SE NIKDY NEVZDÁVÁ!!!" NIKDY...!!!
                    
                      "Nikdy se nebojte, dělat TO, v čem se nevyznáte!" 
                PAMATUJTE, že Noemovu archu postavil amatér a Titanic profesionál! 
                                                
                                        Příležitost na "KLÍČ" s OKG
 
                                  www.okg-family.cz/book/okg/spoluprace_s_okg/index.html
                   
                                          katalog OKG ke stažení: cms.annapis.webnode.cz/zdravi/katalog-okg/
 
    Malý bonus pro vás www.youtube.com/watch?v=UyvOP-pc-RU

Přivýdělek, který stojí za to

 
Pro mamky na MD, studenty i důchodce, ale i pro všechny, kdo si chtějí přivydělat ke svému platu.

Chcete si VŠE VYSLECHNOUT na vlastní uši? NAPIŠTE mi na e-mail: annajh@seznam.cz!! Mohu vás pozvat jako hosta na naše on-line školení, která jsou vždy v pondělí od 21h, prostřednictvím webináře přes internet.

POZOR! Nehledáme klasické prodejce, 

hledáme lidi, kteří chtějí trochu víc, než jen čas směňovat za peníze. Hledáme lidi, kteří rádi pomáhají druhým a mají zájem o ZDRAVÍ.

Hledáme lidi, kteří se chtějí zajistit do budoucna a vytvořit si rentu. Je to pro Vás zajímavá možnost? Přijďte si proto vše vyslechnout na naše školení!

                                                            !!! JSME ČESKÁ FIRMA !!!

Dříve než začnete číst, ráda bych Vás poprosila, abyste mou nabídku dočetli až do konce a nezavrhovali ji v půlce z důvodu, že si budete myslet, že jde o pouhý prodej produktů nebo chození po lidech a vnucování jim něčeho - to v žádném případě… prosím věnujte mé nabídce pár minut , prohlédněte si mé firemní stránky www.okg-fit cz/prirodauzdravuje a potom si teprve udělejte na mou nabídku názor. Děkuji.

Už před nějakým časem jsem přišla o svou práci, kterou jsem měla ráda, ale našla jsem tuto, pracuji hlavně z domova!!! Vydělávám si tím, že inzeruji na internetu řešení nejrůznějších zdravotních problémů a lidé se mi sami ozývají, že mají zájem o naše produkty nebo o práci. Nikomu nic nenutíme, nikoho nepřemlouváme - pouze nabídneme, doporučíme..., naší prací je informovat co možná nejširší okruh lidí o tom, že na našem trhu jsou tyto české, čistě přírodní produkty, které lidem pomáhají. Způsobů jak informovat je hodně - přes internet, po telefonu, osobně - každý si zvolí sám jaký způsob mu nejvíce vyhovuje. Samozřejmostí je proškolení a pomoc v začátku... a SPRAVEDLIVĚ NAVRŽENÝ MARKETING

Nabízím Vám spolupráci s naší společností O.K.G., s.r.o. . Jsme česká společnost se sídlem v Brně, která se zabývá potravinovými doplňky.
Pracujeme v oblasti zdravotní prevence a zdraví.

Věříte bylinkám?
Pracujeme právě s těmito českými bylinkovými přípravky, které jsou vyráběné v ČR exkluzivně pouze pro OKG a jsou zcela bez chemie. Naše produkty pomáhají všem, na nejrůznější zdravotní problémy (ekzemy, akne, nadváha, vysoký tlak a cholesterol, mykozy, časté záněty a nachlazení, atd.), jelikož jsou bylinky vyráběny v našem podnebí, tak výrazným způsobem působí na náš organismus. Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.

Více podrobností o produktech, vč. zkušeností s nimi, naleznete zde: www.okg-fit.cz/prirodauzdravuje

nebo u mě na stránkách v mém katalogu www.bylinky-pro-vase-zdravi.cz/zdravi/katalog-okg

 

Chcete si nejen přivydělat, ale zabezpečit se i do budoucna, vytvořit si trvalý příjem?
Jak by se Vám líbila představa pracovat asi 10 hodin týdně a do roka být finančně nezávislá? Pracovat z pohodlí domova a skvěle přitom zvládat i péči o domácnost a rodinu?

 
Je to pro Vás zajímavá představa? A co je pro to potřeba udělat?

Přidejte se k nám - získáte přístup k ověřenému systému úspěchu. Stačí ho jen následovat. Vyřízením členství získáváte okamžitou slevu 40-50% na veškerý sortiment firmy.

                                     Vyřízení členství je ZDARMA

Jediná podmínka je dosažení 18 let.

Získáváte výhody, a k ničemu se nezavazujete!!! Obrovskou výhodou je, že na práci není člověk sám, vždy máte podporu lidí, kteří Vás k firmě přivedou. Povedu Vás tak dlouho, jak dlouho to budete potřebovat. Tuto pomoc jsem také hodně oceňovala a stále oceňuji, protože jsem neměla v tomto oboru žádné zkušenosti a nikdy jsem nic podobného nedělala:) Je mi 54 let a dnes již mezi nezaměstnanými nejsem, jak jsem již psala v úvodu a hledala jsem přivýdělek, který by vylepšil náš rodinný rozpočet. Jsem ráda, že jsem tuto práci našla, že jsem se nenechala odradit v začátcích a hlavně, že jsem našla i něco co mě opravdu baví! Pracuji z domova jak dlouho chci a kdy chci. A zároveň se dají vydělat slušné peníze:)

Práce v OKG mi umožňuje žít životní styl podle mých vlastních představ. Mám více času na rodinu, pracuji z pohodlí domova, jsem pánem svého času a nemusím snášet nálady mého šéfa...

Pokud jste dočetli až sem, velmi Vám děkuji za Váš čas a pokud Vás napadají nějaké otázky, dejte mi vědět, ráda se Vám budu věnovat.
OKG není jen o práci, ale také o přátelství a podpoře

Pokud patříte mezi lidi, kteří chtějí něco změnit, cení si zdraví a mají vůli se naučit něco nového, jste na správné cestě a já Vám ráda pomohu.... 

Neslíbuji Vám nic zadarmo, ale slíbím Vám pomoc tak dlouho, jak to budete potřebovat a kdykoliv to budete potřebovat. 

           Slíbím Vám, že pokud Vy sama budete chtít, naučím Vás vše co je potřeba pro to aby jste uspěla 
 

 

A zde se můžete rovnou zaregistrovat

on-line registrace:

www.okg-family.com/cs/registrace?s=03-005520

 

Pište Volejte Anna Písařová nezávislý partner 03-005520 O.K.G s.r.o. tel.č. 737441307 email: annajh@seznam.cz