Hana Havaldov: Jak jsem psala ve středu naše Nelinka 3roky měla hrozný kašel a rýmu,normálně by to bylo na ATB,ale díky Forte a Alfě byla za dva dny ok:o)))))

Anna Vavřinová: Mám prodej Emulips Anýz a jak jsem se již zminovala , že manžel měl vysoké hodnoty kyseliny močové v krvi ...tak užíval Betu ..po ní ho začaly bolet kotníky a občas i zápěstí loket ..tak jsme nasadili Tau ...bolesti do druhého dne odezněly a ve čtvrtek byl na odběrech a tak jsme netrpělivě čekali v pátek na výsledky a ty dopadly takto: Po dvou měsících užívání Bety a Tau hodnota kyseliny klesla z 5400 na 4900 a optimální hodnota by měla být 4200 ...takže to jde dolů ...jsem strašně ráda , že produkty takto pomáhají a jsem za ně opravdu vděčná 

Lucie Červenkov: Musím se pochlubit, podařilo se mi vyléčit vyrážku na ruce, gelík nezabral, tak jsem na to začala kapat Alfu a ruka je skoro čistá. :-)

Anna Písařová: mě posledních pér let chřipky a angíny pronásledovaly pořád, ale OK Gamou jsem posílila imunitu a letos bez chřipky, sice na mě nějaká viroza skočila ale pomocí alfičky po pár dnech zažehnána :)

Hana Uro: manželovi se zlepšili výsledky na játra, bral emulips, Complete, Tau 

radka holečkov: Dobrý večer. Mám také novou zkušenost s paní doktorkou. K atopu mého 3 letého klučíka se přidala alergie na mák a ořechy a paní doktorka z něho udělala těžký případ, nejmíň 3x mi zdůraznila, že na něj musím dávat strašný pozor a že tuto alergii má na celý život! Tak doufám, že je opravdu příroda mocná a produkty pomohou nejen na atop, ale i na tuto alergii. Vydržíme! 

Petra Čížková: Radko, určitě to stojí zato, Kubík (7let) měl těžký atop. a alergii potravinovou snad na vše - těžký případ - a po roce a půl je v pohodě i teď na jaře, začal konečně chodit do školky coby předškolák i tam už jí, dietu máme zcela uvolněnou, prostě paráda, jsem vděčná za produkty

radka holečkov: díky Alfě rýma za 3 dny pryč!!!

Petra Benešová: Musím se pochlubit - byla jsem v pátek u doktora a ptala jsem se na cholesterol (mívala jsem ho dost zvýšený - máme to dědičné) a světe div se Emulips zabral (protože jinak si to nedovedu vysvětlit) cholesterol se mi snížil z 6,32 na 4,43 !!!

Beckova Radka from Zamberk: Já bych dnes chtěla napsat, že mi moje maminka dnes řekla, jak moc dobře se cítí po FORTE, bolel ji žlučník a prý od prvního dne ji je lépe!! Fakt mě to moc potěšilo

Lucie Krafková: byla jsem bratrovi v pátek na promoci, na hostině seděla naproti mně babička přítelkyně mého bráchy, bolelo jí koleno, vytáhla jsem gelík, ať si ho namaže a přestalo jí po chvilce bolet, říkala, že až dodělá konopnou mast, koupí si u mě gelík

Lidka Klobásová: Barča si u babičky rozbila pusu, padla pusou na chodník a měla oteklý a pokousaný horní ret a dnes už to po gelu není ani poznat

Anna Písařová:  já jsem diabetik, hodnoty byly kolem 10 a mám 6,5 a tlak je bezva, beru jen léky, ale Emulips mi pomáhá, zregulovala jsem si jak cukr i vysoký tlak

Hana Uro: Alfička nesklamala, včera jsem se probudila a bolení v krku, úplný knedlík, že jsem nemohla polknout, tak jsem nasadila alfu, kloktala jsem a večer jsem polkla gelík, aby to zůstalo na mandlých a ráno bez bolesti, no super

Jana Novotn: já měla váček pod zubem, mazala gelem, už dva dny bez váčku (jinak než jsem mazala, tak 14 dní se mi každý den dělal váček)

Jana Novotn: 11 měsíční synek bere Omegu na Atop, nic nám nezabíralo jako toto, vyzkoušeli jsme moc krémů od doktorů a nic, jinak po měsíci je bílý, není už rudý a krvavý, je ještě tam , ale už je mnohem, ale mnohem lepší

Lidka Klobásová: Lucko, moje holky měli zánět spojivek obě a podle rady MUDr. jsem kapala antibiotické kapky do očí 7 dní, aby se zánět nevrátil a do 14 dnů ho měli spátky, tak už jsem kapala jen kapkami z gelu a očka měli v pořádku do 3 dnů, to je jen má zkušenost, tak držím palečky :-))

Ludmila Ležalov Spokojená zákaznice s Emulips Anýzem: Paní Ludmilo,jsem velice spokojená, hlavně v tom směru, že malý po krmení pláče podstatně méně, než předtím, než jsem začala přípravek užívat. Změnu jsem začala pozorovat za cca 2 týdny, takže teď si užíváme minimálně klidnější noci, za což jsem opravdu ráda.Dnes jsme byli u dětské doktorky a přibývá i krásně na váze..

Petra Benešová Vyzkoušeli jsme gelík také na první klíště a rozodně doporučuji - funguje bezva - 5 minut jsme nechali působit a pak jsem ho vytočila vatovou tyčinkou - bylo venku skoro hned !

A musím napsat zkušenost s emulipsem, která je stará minutek :) mám čtyřměsíčního chlapečka a dnes je to čtyři dny co nekakal a už se mi chudinka kroutil jak žížalka, tak jsem dala před kojením kapičku na bradavku a za chvilku kroucení přešlo a dokonce se i malinko vykakal, jupí :) já se moc omlouvám za naturalistický popis ohledně kakání miminka, ale mám z toho takovou radost, protože šlo strašně vidět, jak ho to trápí. tak mám radost :)

Jinak se pochlubím s příběhem mé slevové zákaznice, která po roce a půl užívání emulipsu forte 3 x denně 15 kapiček 18 kilo dole!!!! To je něco. Já mám takovou radost!! Jupí.

 Andrea Huškov mám první zkušenost. po měsíci užívání Emulipsu mám dole 2,30 kg a 6 cm přes pas a 1 cm přes boky a prsa. Jen jsem se zmínila a kamarádky si objednaly také. Takže jsem objednala sadu 7+1. Dále jsem si objednala Gel, Máme neustále někde modřiny a chlap mi jako kuchař chodí domů odřený nebo popálený, tak uvidíme zda

Hana Uro tetě se zlepšily výsledky cukru po emulipsu i když to nebere pravidelně

prikrylova jana Mě pomohol hodně gelík na ječné zrno po 6 dnech bylo pryč

Hana Uro gelík super, spálila jsem se o pekáč , tak hned gelík a ani se neudělal puchýř a na opary taky super, do dvou dnů pryč

Beckova Radka Tak já se podělím, náš Bartík měl velice málo bílých krvinek. Dr mi dala měsíc na změnu a já nasadila FORTE ve velkém!!!! Vypil velké XXlko. A dnes jsem si volala na výsledky krve a je to v pořádku!!! Jupíí

Jana O.: chci se podělit o zkušenost jedné maminky, které jsem doporučila OK Omegu na atopický ekzem u jejího 8 měsíčního synka, bylo to jako na houpačce, když se jí zdálo, že už je to lepší, druhý den přišla sprcha, ale vytrvala a po 3 měsících je Kubíček skoro čistý a ona je zase šťastná maminka.

Andrea: Paní Liduško velmi děkuji za Váš zájem, to se jen tak nevidí a ráda se s Vámi podělím. Emulips je skvělý, v lékárně jsme už vyzkoušeli snad všechno ale naše Amálka pořád trpěla na bolesti bříška a mě přišlo že tím stresem z jejího pláče jsem přicházela o mlíčko. I díky tomu jsem si právě emulips od Vás objednala. Nejen že mám zase mlíčka víc, ale Amálka už nepláče a když vidí lahvičku tak mává ručičkama, jako kdyby věděla že ji ty kapičky pomáhají. A navíc paní Liduško mám o 3 kila méně!! což jsem snad ani nedoufala a je to krásný bonus.

Hanka D.:víc jak rok jsme snažili s přítelem o miminko a nic. Pak jsem se přidala k OKG, začala užívat Emulips a teď začínám 3. měsíc těhotenství! ;-) Mám obrovskou radost!       

Martina R.: Byla jsem po roce na kontrole u oční lékařky, v mém věku (36 let) jsem již nepředpokládala, že by mohla nastat změna a to v pozitivním slova smyslu, ale k mému údivu… Paní doktorka mi vyšetřila zrak a konstatovala, že můžeme ubrat dioptrie (na každém oku) a to o ½ dioptrie. Jsem nadšená… a ze své zkušenosti doporučuji tyto produkty OK Alfa+, Emulips, OK Tau+, OK Omega3Complete.

Anička D.: Celkem jsem shodila 37kg za rok. Brala jsem nejdřív jen Emulips anýz,původně kvůli kojení. Po 3 lahvičkách jsem přešla na Emulips Forte. Hubnout jsme začala sice až po dobrání třetí lahvičky, ale pak to šlo rapidně dolů.

Leona H.: Moje mamka měla vysoký tlak, tak jsem jí dala Omegu 3 Complete, prvně to nechtěla brát, že to stejně nepomůže, po dlouhém přemlouvání to nakonec zkusila a teď po 2 měsících byla na kontrole u doktora a přišla celá překvapená, že tlak se SNÍŽIL a že to asi fakt pomohlo:) 

Ditka K.: paní Radka K. si musela 5let neustále kupovat v lékárně přípravky do nosu - suchá sliznice, a dnes je moc spokojena s OK Balzamem - na vatovou tyčinku do uší se dá trocha OK Balzamu - vytřít nos. To že OK balzám funguje poznala během 5minut. A nyní ani ne po měsíci nemusí aplikovat denně - stačí dle potřeby, která je stále menší.. Pro paní malý zázrak :o))

Marcela V.: Mám radost z Factor Base Kids - díky tomu, že obsahuje velké spektrum vitamínu B tak nemám afty a to už měsíc. To se mi fakticky nestává, obvykle jich mám 5 a víc.

Danka K.: Jeden můj zákazník si vyřešil díky OKG (OK Omega+ a OKG FactorBase) svůj několikaletý problém s atopickým ekzémem. Chodil stále jen v dlouhých rukávech ,protože se styděl - byl atopik od malička (je jednatelem jedné velké společnosti) a po vyřešení mi volal a svěřil se, že má ruce už hladké jak dětskou prdelku :) ..po třech měsících

Chtěla jste vědět jak jsem spokojená s Emulipsem anýz.Vzhedem k tomu, že stále kojím jsem si vybrala tento produkt. Musím říct, že opravdu i když jsem skoro 8 měsíců po porodu, tak množství mléka se určitě zvýšilo.Upravilo se mi i trávení, takže jsem celkem spokojena. Ikdyž váhový ubýtek je tak okolo 2 kg.Chtěla bych si u Vás objednat ještě jedno balení EMULIPS ANÝZ 5O ml.Pošlete mi prosím podklady k platbě.Díky Míša S.

Leona H. Moje mamka měla vysoký tlak, tak jsem jí dala Omegu 3 Complete, prvně to nechtěla brát, že to stejně nepomůže, po dlouhém přemlouvání to nakonec zkusila a teď po 2 měsících byla na kontrole u doktora a přišla celá překvapená, že tlak se SNÍŽIL a že to fakt pomohlo :)