Příjem rekl. emailů

Tento přivýdělek je legální, registrace je naprosto zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Kdykoliv můžete členství zrušit.

Tato práce je založena na přijímání reklamních e-mailů, které zprostředkovává firma Emailing.

I já jsem stejně jako teď většina z Vás dlouho váhala, ale nyní jsem ráda, protože jsem již na pěkné částce a každý měsíc mi to přispěje do rozpočtu a udělá radost.

Pro některé firmy je efektivnější a levnější směrovat reklamu přímo k potenciálnímu zákazníkovi. Reklama je všude kolem nás a ne vždy ji přijímáme dobrovolně. Tady ale na reklamní emaily přímo čekáme, jelikož za ně máme zaplaceno! Vaší prací je tedy přijímat reklamy na svůj email, otevřít je a potvrdit. Pro potvrzení je nutné kliknout na odkaz umístěný dole na stránce. Nemusíte je ani číst, ale mnohdy se najdou výhodné nabídky. Je to velmi jednoduchá činnost, která nezabere mnoho času.

Za jeden přijatý a potvrzený e-mail dostanete 50hal. Množství emailů za jeden den je různé, někdy osm, někdy čtyři, někdy jeden. To záleží na provozovateli a na Vašich uvedených zájmech.

Vím, toto nejsou žádné horentní sumy, a ani jsem Vám žádné miliony neslíbila, ale dá se s tím něco dělat.

Emailing odměňuje své členy za získané a registrované nové členy. Pro zvýšení Vašich příjmů tedy musíte udělat ještě něco: nabídnout tento systém známým, rodině, přátelům, podejte si inzeráty s nabídkou přivýdělku na bezplatných inzertních stránkách a registrujte nové členy.

Tento systém je dvouúrovňový, což znamená, že peníze máte také z přijatých, potvrzených e-mailů lidí pod vámi do druhé úrovně. Za tento jeden email Vám náleží 10hal. Na první pohled nic moc, ale počítejte se mnou. Vy zaregistrujete 30 lidí. Každý z nich zaregistruje také 30 lidí.

 

Úroveň č.1             30 členů

Úroveň č.2           900 členů

Celkem tedy        930 členů

 

Pokud každému z nich přijde za den pouze 1 email, dělá to pro Vás 93 Kč za den x 30 = 2730 Kč za měsíc. A to již by Vás mohlo zajímat. A tyto částky se budou stále zvyšovat. Za pár měsíců budete na slušném výdělku.

 

Není to samozřejmě hned. Chce to trochu práce s podáváním inzerátů a trochu trpělivosti, ale rozhodně se to vyplatí. Mohu potvrdit, že co měsíc se částky navyšují. A to vše z pohodlí Vašeho domova, nikam nemusíte chodit, vše zvládnete na PC pomocí internetu. Je to opravdu snadné a pro každého. A těch cca 30 nových lidiček seženete určitě do dvou měsíců. O přivýdělek je v současné době opravdu velký zájem.

 

Peníze se vyplácí již od 100 Kč výše složenkou nebo na Váš účet.

Velmi rozšířené portály jako je Seznam, Centrum, Volny, Atlas atd. jsou už bohužel plné a tyto reklamy již novým členům nepřijímají. Proto je dobré si založit nový email např. na  www.klikni.cz , www.gmail.cz.  Budete mít tuto emailovou adresu na emailing.cz a nebude se Vám alespoň plést do Vaší osobní pošty.

Pokud máte zájem přispět do svého rozpočtu několika sty a časem tisíci, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat zde na tomto odkazu

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

https://www.emailing.cz/registrace.php?ref=annajh@seznam.cz

 

VŠE ZCELA ZDARMA!!! OPRAVDU DOPORUČUJI !!! NEVÁHEJTE !!!  ČÍM DŘÍVE - TÍM LÉPE !!!

 

Zde také najdete podrobná pravidla

Při registraci vyplníte formulář, kde budete tázáni na Vaše záliby a co Vás zajímá. Doporučuji uvést co nejvíc údajů, s ničím se netajte. Tím rozšíříte oblast reklamy, která je pro Vás určená. Čím víc reklamy, tím víc peněz. Po registraci Vám přijde email pro dokončení registrace. Klikněte na link pro dokončení a tuto zprávu si archivujte.

Nemáte co ztratit, můžete pouze vydělat. A je to bezpečné a spolehlivé, vše záleží na Vaší aktivitě, protože kdo nic nezkusí, ten nic nezíská.

Přeji mnoho úspěchů a na začátku hodně trpělivosti. Ale až přijde první tisícovka, budete mít zase motivaci navíc. VYPLATÍ SE TO!