Vicela - Foot Care

Potíme se všichni! Hledáte přírodní přípravek? Právě jste jej našli!
Vicela Foot care má, jak jsme zjistili, díky zkušenostem, všestranné použití.
Můžete ho použít nejen na pocení nohou, ale i jako přírodní deodorant. Pomůže ale i s bolestí třeba zad, díky svým antimykotickám účinkům pomáhá i s plísněmi.
Já osobně používám jako deodorant, Foot care má krásnou osvěžující vůni, která vydrží i po celý den. Pomohl mi i s bolestí zad a svalů.
Nezabraňuje úplnému pocení, neboť neuzavírá kožní póry, ale eliminuje zápach!!
 
 
ViCela Foot Care byl vyvinut speciálně tak, aby pomohl chránit nohy před pocením a vznikem nepříjemného zápachu.
Obsahuje složky, které jsou účinné proti bakteriím a plísním. Jedná se zejména o silici z čajovníku (Tea Tree oil) a manuky.

Mátový extrakt poskytuje chladivý pocit a osvěžuje unavené nohy a zajistí příjemnou svěží vůni po celý den. Sprej je
také možné nastříkat přímo do obuvi.

Tea Tree olej účinně působí proti bakteriím a zachovává přirozenou bakteriální ochranu pokožky nohou. Vysoce kvalitní přírodní olej z čajovníku je známý pro své antiseptické, antibakteriální a antimykotické účinky. 
Extrakt z borovice působí jako antioxidant. Zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu chodidel i obuvi. Napomáhá proti pocení a pocitu těžkých nohou. Má osvěžující účinky. 
Máta peprná hlavní složkou máty peprné je mentol, který zajistí okamžitý chladivý a osvěžující efekt Vašich unavených chodidel. 
Manuka pro své antimikrobiální a antiseptické vlastnosti je manuka účinná v kosmetických prostředcích pro zanícenou či jinak poškozenou pokožku. Manukový esenciální olej vám pomůže snížit zápach nohou i obuvi. Napomáhá zamezit infekci nohou a prstů. 
 

0% Silikony / 0% Parabeny / 0% Fosfáty / 0% Parfum